За почитателите на вампирски истории ..

Предишната тема Следващата тема Go down

За почитателите на вампирски истории ..

Писане by Цvэти on Съб Яну 02, 2010 1:28 pm

Ето още една историйка подобна на останалите за вампири ...
Vampire Kisses

Рейвън е едно необикновено момиче в един крайно обикновен консервативен град, нейде из Щатите, наречен от нея Dullsville (условно преведено Тъпоград). Рейвън е готче и поради тази причина е напълно изолирана от всички в града и училището си, където не само е аутсайдер, но бива непрекъснато закачана и от местния футболен герой Тревор, който е нахален, но за сметка на това тъп. Тя разбира се също води своята малка война с нея, която не помага на никого. Един ден всичко се променя, когато в града пристига странно семейство с още по-странен син – също гот на име Александър. Рейвън не само е заинтригувана от това, че вече не е сама в музикалните си предпочитания в града, но и започва да подозира, че Александър е нещо повече от това, за което се представя. Той излиза само нощем, обитава имение, което сякаш е обитавано от духове, неестесвено блед е – дали пък не е вампир? И докато за Рейвън наличието на вампир в Дълсвил би бил сбъдната мечта, то реакцията на консервативното градче би била на груба атака – особено, ако хората са надъхани от заядливия Тревор...
Признавам, че когато започнах да чета книжката си помислих, че отново съм ударил „греда” в опита си да намеря втора поредица за вампири, която да следя, тъй като историята ми напомняше на разказ в тийнейджърско списание. Постепенно обаче чувството за хумор на авторката ме грабна, а трябва да призная, че Рейвън и Александър са много интересни герои, които са различни от Бела и Едуард и имат свой собствен чар

Admin

http://diaries.vampire-legend.com

Върнете се в началото Go down

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото

- Similar topics